Reja e Gilit nuk i ndal fotot atraktive nga pushimet

Herolina, reja e këngëtares së njohur Gili kaloi pushimet në Maldive bashkë me të dashurin.

Atje ajo mori propozim martese për cka u komentua shumë në medie, shkruan InfoKosova.

Mirëpo ajo ende nuk po i ndal fotot atraktive nga atje.

Me foton e fundit që postoi po duket mjaft e bukur dhe në formë./InfoKosova/