Reja e Gilit tregon format e bujshme trupore në Maldive

Herolina dhe Robert Berani po shijojnë në maksimum romancën e tyre.

Dyshja ka ditë që ndodhen në Maldive, meqë rast dje kanë festuar ditëlindjen e Robertit, shkruan “Kosovarja”.

E në këtë vend s’kanë se si të mungojnë fotot atraktive nga ana e Herolinës.

Bukuroshja ka sjellë së fundmi një imazh duke u shfaq joshëse në bikini të verdha./Kosovarja/