Reja e Gilit, u fejua dje, sot reklamon unazën

Herolina dhe Roberti ditën e djeshme, e kurorëzuan dashuron e tyre me fejesë.

Nën pamjet e bukura të Maldive, ata i thanë po njëri-tjetrit, shkruan “InfoKosova”.

Herolina publikoj disa fotografi të ndryshime gjatë momentit të fejesës.

Ndërsa sot po vazhdon të jetë në ‘qiellin e shtatë’ pasi publikoj një selfie ku e kishte vendosur dorën te fytyra në mënyrë që t’i shihej unaza./InfoKosova/

Shiko foton: