Web Analytics
BallinaUncategorizedReja e Nexhat Dacit e kujton këtë moment me bashkëshortin e ndjerë

Reja e Nexhat Dacit e kujton këtë moment me bashkëshortin e ndjerë

Ishte janari i vitit të kaluar kur familjen e Nexhat Dacit e goditi një tragjedi.

Djali i vetëm i kësaj familje, Ariani humbi jetën si pasojë e një orteku të borës.

Ai la pas gruan dhe dy fëmijë, të cilën që nga sot e ajo ditë janë duke luftuar me vuajtjen.

E jo rrallë herë, Merita gruaja e tij ndanë kujtime të cilat prekin edhe zemrat më të ftohta.

Ashtu siç ka vepruar edhe sot, me rastin e përvjetorit ku bën dedikimin rrëqethës./Kosovarja/

Rrjetet Sociale

630,545FansaPëlqeje
28,204NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit