Web Analytics
BallinaUncategorizedReja e Remzies shtatzënë, na tregon se sa iu ka fryrë barku

Reja e Remzies shtatzënë, na tregon se sa iu ka fryrë barku

Gëzime Krasniqi është reja e vetme e këngëtares sonë të njohur Remzie Osmani, shkruan “InfoKosova”.

Vitin e kaluar dasma e Gëzimes me Hamzain e Remzies bëri bujë të madhe në mediat online.

Tani që kanë kaluar një vit, nusja e shtëpisë ka ngelur me barrë.

Bukuroshja sy bukur e me kaçurrela po bëhet nënën së shpejti.

Këtë e mësuam më heret gjë për të cilën iu kemi njoftuar me kohë, por sonte Gëzimja ka nda disa imazhe të reja ku na e tregon barkun e fryrë dhe duket shumë e lumtur./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit