Web Analytics

Reja e Sali Berishës në hall me bikinet, nuk po ia zënë gjoksin

Armina Mevlani pushimet zgjodhi ti bëj në fund të sezonës verore.

Ajo ndau disa fotografi më bikine të bardha dhe të zeza.

Por ajo që ra në dy është se Armina është në hallë me bikinet, pasi që gjoksi i saj po mbetet jashtë tyre.

Kujtojmë që Armina është mjaft aktive në rrjete sociale, ku ndanë momente nga përditshmëria e saj.

Shiko foton:

Nga rubrika