Web Analytics

Reja e Shkurtes publikon foto nga grimerja dhe i lë nën hije të gjitha nuset

Nga: InfoKosova

Djali dhe reja e Shkurte Fejzës mbrëmë kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë.

Ata kanë bërë një dasmë të madhe me shumë të ftuar.

Por sigurisht që ajo që mori tërë vëmendjen ishte nusja, Erza.

Ajo sot ka publikuar foton pasi ka dalë nga grimerja, e me këtë dukje duket se ajo i lë pas të gjitha nuset.

RRJETET SOCIALE

630,503FansaPëlqeje
28,010NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT