Remzia me këto fjalë e uron Fitër Bajramin

Remzie Osmani, është njëra nga këngëtaret më të dashura.

Ajo ka kohë që për publikun e saj të dashur, po sjellë vetëm hite dhe këngë të pav.dekshme.

Ndonëse është shumë e angazhuar në profesionin e saj, Remzia për festa të caktuara është gjithmonë krah familjes së saj.

E për Fitër Bajram, këngëtarja nga Mushtishti ka zgjedhur një urim special./ORAinfo/