Web Analytics
BallinaSHOWBIZRemzia shfaqet nga pushimet me burrin, qenka veshur si zonjë e vërtetë

Remzia shfaqet nga pushimet me burrin, qenka veshur si zonjë e vërtetë

Këngëtarja popullore, Remzie Osmani eshte mjafte e ndjekur dhe shume e kerkuar neper dasma e mbremje muzikore.

Nënë shoqërinë e bashkëshortit të saj, Halil, ajo duket se po e shijon kohën në Shqipëri, perkatsishte ne Durres.

Përmes imazheve që ka postur ajo duket në top formë dhe e veshur me shume stil ku shumica e vajzave te reja do ia kene lakmine.

Osmani ka lënë edhe një mbishkrim që morri vëmendje: ”Mbani sytë drejt yjeve dhe këmbët në tokë”.

Ajo perveq se eshte nje nene shembullore, Remzia po e tregon veten edhe si nje gjyshe shembullore e nje mbese te cilen nuk perton ta shfaq asnjehere per ndjeksit e saj.

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit