Këngëtarja e muzikës popullore Remzie Osmani sot ka festuar ditëlindjen e saj, shkruan “InfoKosova”.

Ajo u urua nga miqtë dhe fansat e saj nëpër rrjetet sociale.

Por, nuk kaloi kjo ditë pa u shënuar edhe me një festë të vogël familjare.

Remzia kishte dalur me burrin dhe me vajzën dhe dhëndrin e saj në një darkë për të festuar ditëlindjen.

Në këtë festë të vogël që Remzia kishte organizuar me vetëm burrin dhe vajzën e dhëndrin e saj, mungonin reja dhe djali i saj.

Nuk dihet se cila është arsyeja e mungesës së tyre, por edhe pa ta Remzia me bashkëshortin dhe vajzën dhe dhëndrin po vërehen se po kënaqen.

Epo, t’i shkojë mbarë e me shëndet jeta Remzies./InfoKosova/