Web Analytics
BallinaSHOWBIZRemzie Osmani duket kaq bukur në përditshmëri

Remzie Osmani duket kaq bukur në përditshmëri

Remzie Osmani është ndër ëmrat më të dalluar të estradës.

Kjo pasi për vite më radhë ajo u ka qëndruar besnike fansave të saj duke sjellur vazhdimisht projekte të reja muzikore, shkuran InfoKosova.

Këngëtarja shpesh ndanë imazhe të ndryshme në llogarinë e saj në Instagram.

Ndërsa së fundi ajo ka shpërndarë një imazh ku shihet e veshur më xhinse dhe atlete dhe po duket tejet bukur./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit