Web Analytics
E premte, 9 Qershor, 2023

Remzie Osmani e le edhe rënë e saj në hije, ja si duket

Kohë pas kohe këngëtarja Remzie Osmani shihet në vende të ndryshme me renë e saj.

Këtë herë ajo ishte në një festë bashkë me të shoqin, djalin e saj Hamin dhe Gëzimen.

Familja pozuan të lumtur përkrah njëri tjetrit, e ajo që morri vëmendjen është Remzija.

Edhe një herë eleganca dhe sharmi i këngëtares nuk ka kaluar pa u vënë re./kosovarja/

Shiko foton:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
997NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu