Remzie Osmani publikon portretin e bukur familjar, ja çfarë po festohet

Remzie Osmani duket tejet e lumtur pranë familjes.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Remzie Osmani, duket tejet e lumtur, e kompletuar pranë familjes së saj.

E tillë u shfaq në një postim të bërë në llogarinë e saj në Instagram aty ku shihet pranë bashkëshortit, djalit, vajzës, nuses dhe mbesës.

Në familjen e tyre ka pasur festë pasi nusja Gëzimja i ka mbushur 24 vite jetë.

Edhe ajo e ka publikuar një prej fotografive në Instagram dhe thotë se ndihet e plotësuar./Lajmi.net/