Remzie Osmani vjen me sfliatë, si të ishte vajzë e re

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun Remzie Osmani postoi një vieo të re.

Veshur me fustan të gjatë ajo ka bërë një sfilatë, shkruan InfoKosova.

Si për nga pamja ashtu edhe trupi ajo duket si tëishte vajzë e re.

Së fundmi ajo po shijon suksesin e këngës më të re ”Ditari” në bashkëpunim me vëllaun e saj Nexhat Osmani./InfoKosova/