Remzie Osmanit i futet mbesa live në emision

Këngëtarja e dashur Remzie Osmani, duket se ka qenë sot e ftuar si mysafire në njëri nga televizionet vendore.

Në një video të publikuar nga Gëzimja, reja e saj, shihet se si kishte shkuar si befasi mesa e saj, shkruan InfoKsosova.

E pa dyshim se ky moment Remzies duket se ia bene zemrën mal.

Menjëherë ka publikuar foto dhe video nga ngjarja e sotme./InfoKosova/

Shiko videot: