Rene, nuk duhet të rrijë shumë me tezën se ja çka i bënë

Era Istrefi është teze e lumtur dhe pika e saj e dobët mbetet mbesa e saj, Rene.

Vajza e Nores dhe Robertit qysh se ka lindur e ka rrëmbyer zemren e tezës së vogël, këngëtares Era Istrefi.

Era, po rri në Kosovë, andaj po i bie të qëndroj më shumë me mbesën e saj të dashur, të cilës edhe po ja dikton stilin e veshjes.

Në këtë foto Era dhe Rene duken të veshura si njëjtë.

Imagjinoni nëse rri edhe më tepër e vogla me tezën me stil ekstravagant, si do të duket më tej./kosovarja