Web Analytics
BallinaSHOWBIZReperi Getoar Selimi humb personin e dashur të familjes

Reperi Getoar Selimi humb personin e dashur të familjes

Familaj e reperit Getoar Selimi është në zi, kjo pasi ata sot humbën një antar shumë të dashur për ta.

Behet e ditur se sot halla e artistit ka ndërruar jetë.

Lajmin e ka bërë të ditur vëllau i reperit, Liberian Selimi.

Përmes një statusi në Facebook ai ka postuar edhe një fotografi të hallës së ndjerë.

“Me dhimbje dhe pikellim njoftojm se sot nderroj jete Halla jone. Varimi i te ndjeres behet sot me dreke ne varrezat ne Arrberi (Dragodan)”, ka shkruar ai.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit