Web Analytics
BallinaUncategorizedReperi publikoi klipin e ri, modelet në klip lënë nam

Reperi publikoi klipin e ri, modelet në klip lënë nam

Ai ka ardhur me një këngë të re.

Nico, artisti kosovar, në kanalin Youtube hodhi projektin e titulluar ‘Se di mo’  por modelet ne klipin e kesaj kenge lene nam me paraqitjen e tyre.

Teksti u shkrua nga vet Nico dhe Nurteel, i cili i bëri edhe prodicimin.

‘Se di mo’ u finalizua edhe me klip nga Luz Palokaj.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit