Reperi shqiptar: Ghetto Geasy dhe Agon Amiga janë rrahur dru

Reperi shqiptar, Biiemtii, ka habitur me një video në video në TikTok, duke thënë se dy reperë të grupit “Tingulli 3nt”, janë rr.ahur dru.

Përmes videos ai tha se Agon Amiga dhe Ghetto Geasy, janë rr.ahur me shkop bejsbolli, para disa viteve në Velipoj, nga reperi i ndjerë “Kri.mineli”.

“Agon Amiga, Getoar Selimi kur kanë hangër dru, shkop bejsbolli”.

“Biiemtii” thotë se reperi, tashmë i ndjerë, “Kri.mineli” kishte rr.ahur keq Amigën dhe Geasyn.

Ditë më parë, “Biiemtii” kërcënoj me vr.asje Noizyn pasi e rr.ahu Cllevion.

Shiko videon: