Reperja e njohur në momente private me partnerin

Cardi B ndau me ndjekësit momentet in.time me partnerin.

Cardi B vazhdon të komentohet për veprimet që i bën në publik dhe që nuk i bën fare për kritikat e shumta që merr.

Në foton e fundit që e postoi në llogarinë e saj në Instagram, rep-artistja shfaqet pranë partnerit.

Të dy ishin të ulur pranë njëri-tjetrit, teksa Offset i kishte vendosur duart tek të pasmet e Cardit, kurse ajo ishte bërë gati për t’i dhuruar puthje.

“Isha duke pritur për ta ngrënë atë”, shkroi ajo sipër fotografisë me Offset.