Web Analytics
BallinaUncategorizedReperja më e re në moshë, nuk do ta besoni sa vjeç...

Reperja më e re në moshë, nuk do ta besoni sa vjeç mbush Rina Balaj

Reperja e njohur, Rina Balaj prej kohësh është në një lidhje dashurie me reperin e njohur SinBoy me të cilin edhe s’kanë munguar daljet publike dhe fotografitë e ndara në mediat sociale.

Gjithashtu ajo është dhe repreja më e re në vendin tonë e cila ka korrur goxha sukses dhe numëron hite në repertorin e saj.

Sot, reperja feston ditën e saj të lindjes dhe që në orët e para pas mesnate ka marrë urime të shumta në rrjete sociale.

Rina ka lindur më 28 janar të vitit 1999 dhe sot ka mbushur 21 vjeç.

Ndër të parët që e uroi publikisht reperen sigurishtë ishte partneri i saj, Sin Boy.

“Gëzuar ditëlindjen vajzës më të bukur në botë.”- shkruan reperi në pozën e tyre të ëmbël.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit