Rezarta Shkurta nxjerrë në pah këmbët e gjata në fustan të hapur

Rezarta u fotografua e lumtur në krahët e Ermalit.

Rezarta Shkurta dhe bashkëshorti i saj, Ermal Hoxha, së fundi kanë udhëtuar për pushime.

Si shumë të famshëm të tjerë, edhe ky çift kanë zgjedhur që kësaj radhe të pushojnë në Dubai, nga ku sollën pamjet e para.

Në disa fotografi që i postoi në Instagram, Rezarta duket e lumtur në përqafim të Ermalit, ku të dy duken si pëllumba të dashuruar./Kosovarja/