Web Analytics
BallinaUncategorizedRezarta Shkurta publikon fotografi derisa burri ia prek të pasmet e mëdha

Rezarta Shkurta publikon fotografi derisa burri ia prek të pasmet e mëdha

Këngëtarja nga Shqipëria ka nisur pushimet së bashku me burrin e saj Ermal Hoxha, në shtetin e Greqisë.

Ermali dhe Rezarta po shijon pushimet vetëm pa vajzën e tyre Herën, shkruan InfoKosova.

Në një fotografi të publikuar nga Rezarta, shihet se është e shtrirë teksa bashkëshorti ia prek të pasmet.

Ajo pranoj shumë komente nga më të ndryshme në llogarinë e saj instagram për gjestin e bëre të Ermalit./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit