Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveRezultatet: Ja kë votuan shqiptarët për të larguar sonte nga Big Brother

Rezultatet: Ja kë votuan shqiptarët për të larguar sonte nga Big Brother

Big Brother është ndër formatet më të pëlqyera në vendin tonë. Personazhet pjesëmarrëse kanë fituar simpatinë dhe vëmendjen e publikut, duke i mbërthyer para ekranit me orë dhe ditë të tëra.

Fuqia e shikueshmëris së programit është aq e madhe saqe asnjë detaj i mbrëmjeve te Prime-it por edhe gjatë transmetimit 24 orësh nuk po u ikën fansave të programit dhe shtëpisë së VIP-ave shqiptarë.

Armaldo, Dea, Nita, Antoneta, Qetsori, Sabiani dhe Fotini ishin në nominim këtë javë. Njëri prej tyre do të lërë shtëpinë këtë të martë. Xing.al publikoi një sondazh ku patët mundësinë të votonit për banorin që dëshironi të largohet.

Evotat më të shumta kanë qenë për Qetsorin. Qetsori ka marrë 43% të votave dhe pas tij vjen Dea dhe Antoneta me 17%, Sabiani me 9%, Fotini me 6%, Armaldo me 4% dhe Nita me 3%. Shiko foton:

Rrjetet Sociale

630,707FansaPëlqeje
28,197NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit