Ribashkohen Oriola Marashi dhe Eros Grezda? Ky detaj flet shumë

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, ka qenë për një kohë kryefjala e medieve rozë, shkak kjo aludimet se ajo dhe futbollisti, Eros Grezda, janë ndarë.

Të gjitha këto aludime filluan kur dyshja larguan njëri-tjetrin nga rrjetet sociale.

Mirëpo, Oriola Marashi dhe Eros Grezda kanë filluar të percjellin përsëri njëri-tjetrin në Instagram.

Kjo na la të kuptojmë se dyshja janë ribashkuar në heshtje./Blic/