Web Analytics
BallinaUncategorizedRibashkohet Lulja me Lirimin dhe vajzën Elenën

Ribashkohet Lulja me Lirimin dhe vajzën Elenën

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram.

Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por edhe kritika.

Por, së fundmi ata po kalojnë momente shumë të vështira, Lulja po përballet me një sëmundje.

Lulja u kthye në shtëpi, e momenti i bashkimit të familjes ishte mjaftë emocionues.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit