-3.1 C
Kosovo
E premte, Dhjetor 6, 2019
Ballina SHOWBIZ Rihanna fanse e "kalltë" e këtij sportisti

Rihanna fanse e “kalltë” e këtij sportisti

Simpatia e saj për basketbollistin është një gjë që dihet tashmë.

Një nga sportistët më të mirë në botë ka fanse një nga këngëtaret më të mira në botë.

Simpatia e Rihannës për basketbollistin e Lakers Lebron James është një gjë që dihet tashmë.

Autorja e hitit ‘Diamonds’ jo rrallë herë ka shkuar në ndeshjet e tij për ta përkrahur nga afër 34 vjeçarin Lebron.

Dhe ajo tashmë ka koleksionuar disa fanella të klubeve ku Lebron ka luajtur.

609,033FansLike
29,781FollowersFollow
1,053FollowersFollow

TË FUNDIT

E mahnitshme: Kirurgët britanezë shpëtojnë vajzën e lindur me zemër jashtë

Kirurgët në Britani kanë shpëtuar jetën e një fëmije që ka lindur me zemrën e saj jashtë trupit. Kjo si rezultat i një gjendjeje të...
web
analytics