Web Analytics
BallinaUncategorizedRihanna konfirmon shtatzëninë, qarkullojnë fotografitë e para

Rihanna konfirmon shtatzëninë, qarkullojnë fotografitë e para

Këngëtarja e hitit “Diamonds” është shtatzënë, në pritje të fëmijës së saj të parë me reperin A$AP Rocky.

Çifti u fotografua në New York City gjatë fundjavës, ku Rihanna kishte nxjerrë në pah barkun, derisa tanim i ka dhënë fund dyshimeve për shtatzëninë e saj.

Në një nga fotot e publikuara, të cilat janë shkrepur në qytetin e lindjes së A$AP Rocky, Harlem, reperi puth në ballë Rihannën, teksa ata shijojnë një shëtitje me dëborë jashtë.

Në maj, A$AP Rocky foli për revistën GQ për romancën e tij me Rihanna-n, duke e quajtur atë “dashuria e jetës sime”, theksojmë se Rihanna dhe Asap Rocky ka vite që janë në lidhje dashurie.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit