Web Analytics
BallinaUncategorizedRikthehet në modë ''TRENDI'' që pëlqejnë të gjitha gratë dhe vajzat

Rikthehet në modë ”TRENDI” që pëlqejnë të gjitha gratë dhe vajzat

Karficat janë kthyer në një nga trendet më të fundit të flokëve që po i shohim kudo.

Këtë vit nuk ka asnjë përjashtim me dy tendenca të qarta që shkëlqejnë metra larg.

E para është ngjyra e karamel që ka qenë zgjedhja e fashionistave te reja dhe të “vjetra”.

Tendenca e dytë që kapet në mënyrë të qartë aksesorëve për të zbukuruar flokët.

Me siguri dukesha e Kembrixhit Kate Middleton është prapa kësaj pasi e kemi parë duke vendosur akoma më shumë aksesorë se vetëm kapelet.

Rrjetet Sociale

630,781FansaPëlqeje
28,195NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit