Web Analytics
BallinaSHOWBIZRina Balaj ekspozon linjat e saj në bikini

Rina Balaj ekspozon linjat e saj në bikini

Ajo është ndër këngëtaret më të pëlqyera në showbizin shqiptar, reperja nga Istogu Rina Balaj njihet për stilin e saj unik.

Krahas karrierës artistike muzikore, ajo komentohet shumë për pozat që bën dhe fotografitë që poston.

Së fundmi, Rina në Instagram postoi disa fotografi me pamje nga deti, e veshur me bikini plot ngjyra, derisa dukej mjaft në formë.

“Kjo verë do të jetë ikonike” ka shkruar ajo./IndeksOnline/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit