Rina Balaj i rikthehet dashurisë së vjetër

Shumë artistë ndajnë kohë përditë për tu kujdesur për linjat  dhe të dukurit bukur.

Fitnesi është bërë pjesë e rëndësishme e jetës së shumë njerëzve.

Ndër këta emra, është edhe rep-artisjta Rina Balaj, e cila perveç muzikës, ka pasion palestrën.

Rina së fundi ka publikuar një video të saj, ku shihet mjaft e përkushtuar në ushtrime.

“A e dini qa bohet kur ja nisi me ushtru a jo?

1 vjet pauze” ka shkuar ajo.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor i artistes “Zjarr” ka pasur një sukses të madh./kosovarja