Rina Balaj ia ka parë hajrin fitnesit, bëhet “bombë”

Këngëtarja kosovare, Rina Balaj kohëve të fundit është në top-formë dhe po shfaqet shumë joshëse.

Rina tashmë është një nga këngëtaret shumë të pëlqyera nga publiku dhe ka arritur që ndër vite të mledhë rreth vetes njerëz që e duan dhe përkrahun, shkruan

Bukuroshja nga Peja ka kohë që është e përkushtuar në palestër dhe mund të themi se ia ka parë hajrin, sepse ka krijuar forma trupore të mahnitshme.

Në disa nga imazhet e fundit ajo shfaqet shumë joshëse. /Kosovarja/