Web Analytics
BallinaSHOWBIZRina Balaj mahnit me pozat e reja në fustanin ekstravagant

Rina Balaj mahnit me pozat e reja në fustanin ekstravagant

Rap-artistja nga Istogu, Rina Balaj, shquhet për stilin unik dhe shpesh befason fansat me paraqitjet që bën në rrjete sociale.

E tillë është shfaqur edhe së fundmi, teksa mori vëmendje me fustanin e përzgjedhur ekstravagant.

Artistja, e ndjekur nga mijëra njerëz në Instagram, ka publikuar disa imazhe atraktive gjatë pjesëmarrjes së saj në një event.

Ajo duket në formë të mirë dhe se është kujdesur për çdo detaj në mënyrë që të shfaqet e kuruar, komplimentet po ashtu kanë qenë të shumta nga miqtë e ndjekësit në pjesën për komente./telegrafi

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit