Web Analytics
BallinaSHOWBIZRina Balaj merr vëmendje me paraqitjen pa grim

Rina Balaj merr vëmendje me paraqitjen pa grim

Artistja e njohur shqiptare, Rina Balaj mbetet ndër emrat më të komentuar të estradës shqiptare.

Përtej angazhimeve profesionale, Rina çdo herë rrëmben vëmendje me postimet që bën në llogarinë e saj në Instagram.

Këngëtarja së fundmi ka udhëtuar drejt Tanzanisë dhe nga atje ka publikuar disa imazhe të reja atraktive.

Përveç trupit të saj të formësuar, Rina mori vëmendje edhe me pamjen pa grim dhe veshjen me shumë stil./telegrafi

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit