Web Analytics
BallinaSHOWBIZRina Balaj shfaqet joshëse derisa zbulon tauazhin e ri në vendin intim

Rina Balaj shfaqet joshëse derisa zbulon tauazhin e ri në vendin intim

Artistja, Rina Balja njihet si një nga femrat më atraktive në estradën shqiptare, këngëtarja edhe këtë herë është shfaqur joshëse në paraqitjen e radhës.

Balaj ka pozuar mjaftë provokuese e veshur me një bluzë kroset të zezë me dekolte të hapur dhe një palë xhinse me model të hapur anash.

Ajo zbuloj edhe tatuazhin e ri të realizuar në pjesën e pasme në fund shpinë.

Kështu nuk munguan mijëra pëlqime dhe komente pozitive për dukjen e saj që morri vëmendje. /Kosovarja/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit