Rina Balaj shfaqet provokuese si asnjëherë më parë

Këngëtarja shqiptare, Rina Balaj, ka provokuar rëndë ndjekësit e saj.

Ajo ka postuar disa fotografi në rrjetet sociale, duke vënë në pah linjat trupore për të cilat komentohet shpesh.

Rina është shfaqur e veshur me një fustan të shkurtër dhe duket se i shkon shumë.

Këto imazhe u pëlqyen dhe u komentuan mjaft shumë nga ndjekësit e saj./Blic/

Shiko foton: