Rina Balaj shfaqet tejet tërheqëse nga plazhi

Këngëtarja e njohur, Rina Balaj dita-ditës po zbukurohet edhe më shumë.

Në imazhet e fundit ajo duket për mrekulli, e zjarrtë dhe plot sharm, shkruan Kosovarja.

Ajo po shijon pushimet në plazhet greke.

Së fundmi po qëndron atje dhe po punon vazhdimisht për projekte të reja muzikore.