Web Analytics
BallinaSHOWBIZRina Balaj tregon eksperiencën më të keqe në koncert

Rina Balaj tregon eksperiencën më të keqe në koncert

Këngëtarja Rina Balaj është njëra nga reperet më të dashura të publikut, së fundmi ajo ka qenë e ftuar në ‘Prive’ ku ka rrëfyer të pathënat e jetës së saj.

Reperja shpegoi më shumë detaje rreth ndarjes nga SinBoy dhe për situatën në të cilën ndodhet tani.

Mes të tjerash ajo ka folur edhe për situatat e sikletshme që i kanë ndodhur në koncerte.

‘Të jesh në një koncert është një siklet në vetvete”- u shpreh ajo duke qeshur.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit