Rina ‘bombastike’, shijon bregdetin shqiptar

Këngëtarja e njohru shqiptare Rina Balaj është pare së fundmi në bregdetin e jugut të Shqipërisë, ku po i shijon bukuritë bregdetare të Dhërmisë.

Rina përveç sukseseve muzikore, po ashtu po tregohet një femër sek.si dhe provo.kuese.

Ajo në paraqitjen e fundit ka vënë në pah linjat e saj bom.bastike tru.pore, duke marrë vëmendjen e publikut dhe të ndjekësve të saj të shumtë.

Kujtojmë që ajo dhe Enca pritet që sipas gjitha gjasave të publikojnë një këngë së bashku. /IndeksOnline/