Rina ngrit temperaturat me fotot e fundit

Këngëtarja e njohru shqiptare Rina Balaj është pare së fundmi në bregdetin e jugut të Shqipërisë, ku po i shijon bukuritë bregdetare të Dhërmisë.

Rina përveç sukseseve muzikore, po ashtu po tregohet një femër superseksi.

Ajo në paraqitjen e fundit ka vënë në pah linjat e saj, duke marrë vëmendjen e publikut dhe të ndjekësve të saj të shumtë.