Web Analytics
BallinaUncategorizedRina paraqitet nga kuzhina, por ja çfarë po bën aty

Rina paraqitet nga kuzhina, por ja çfarë po bën aty

Reperja e njohur Rina Balaj prej se doli nga kompania që e menaxhonte atë, është bërë pak më pasive në muzikë, shkruan “InfoKosova”.

Rina tani po rikthehet për fansat e saj me fotografi të ndryshme nëpër internet.

Po duket më e pjekur dhe më zonjë.

Sot ajo ka pozuar në kuzhinë dhe shihej sikur është bërë gati që të dal diku.

Me këtë pamje të bukur Rina nuk gjasonte fare në një kuzhiniere./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

630,252FansaPëlqeje
28,212NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit