Rina shfaqet e ‘zjarrt’ përmbi veturë

Rina ka publikuar imazhe të reja në Instagram.

Rina Balaj është njëra ndër këngëtaret më të.rheqëse të estradës sonë.

Këngëtarja është mjaft aktive në Instagram duke postuar imazhe apo video nga jeta e përditshme dhe ajo profesionale.

Së fundmi postoi foto interesante mbi veturë dhe po duket mjaft bukur./Kosovarja/