Web Analytics
BallinaSHOWBIZRina “thumbon” ish- të dashurin e saj SinBoy?

Rina “thumbon” ish- të dashurin e saj SinBoy?

Para disa muajsh, artistja shqiptare, Rina Balaj konfirmoi ndarjen nga Sin Boy.

Kengetarja tha se raportet e tyre ishin ftohur prej mujash.

Por ndarjen e ben te ditur vetem pas zerave qe qarkullonin ne rrjetet sociale.

E postimi i fundit i këngëtares u mor si “thumb” drejtuar ish-të dashurit të saj.

“Unë e dua Shrekun!

Çfarë duhet të bëj?”, shkroi Rina sipër memes në “Instagram” ku shihej princesha krahas personazhit vizatimor, Shreku i cili është një përbindësh.

Rikujtojmë se Rina dhe Sin Boy prej disa vitesh bashkëjetonin së bashku.

Ndryshe, Rina po vazhdon me sukseset me projektet muzikore./Lajmi/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit