Rinës i del gjoksi jashtë në fotot e fundit

Rina Balaj është njëra ndër këngëtaret më të reja dhe më të pëlqyera në tregun muzikor shqiptar.

Edhe pse shumë e re në moshë ajo ka ditur si të rrëmbej vëmendjen dhe dashurinë e njerëzve me punën e saj të palodhshme që ka bërë viteve të fundit, shkruan “Kosovarja”.

Ndërkaq çdo postim i saj kthehet në kryefjalën e mediave rozë dhe komentohet nga të gjithë.

Së fundmi ajo ka postuar disa foto në llogarinë e saj në Instagram ku po duket shumë bukur.

Rina ka të veshur një fustan të shkurtër e të hapur, ajo që ka ranë në sy është gjoksi i këngëtares.

Ajo ka pozuar me shpinë të kthyer dhe kjo ka bërë që gjoksi i saj të shihet dhe të marrë vëmendjen e të gjithëve.

Gjithsesi, ajo po duket bukur dhe sigurisht, linjat e saja trupore janë për t’i pasur lakmi. /Kosovarja/