Riniani poston video intime me të dashurën

Rinian Leka dhe e dashura e tij avokate kanë postuar një video.

Të dy shihen duke u puthur e të buzëqeshur pranë njëri tjetrit, shkruan InfoKosova.

Tashmë ata janë të pandashëm ndersa shihen bashkë kudo.

E dashura e tij është avokate ku edhe u njoftuan me punë./InfoKosova/

Shiko videon: