Web Analytics
BallinaSHOWBIZRita e Fidani çifti i vitit 2022

Rita e Fidani çifti i vitit 2022

Këngës popullore këtë vite iu shtuan vrullshëm çifti Rita-Fidan.

Dasmat këtë vit, filluan e mbaruan më këngët e tyre.

Çifti simpatik kishin një sezon shumë të ngarkuar më dasma e ahengje të ndryshme.

Ata duket se këtë punë po e bëjnë me një pasion të madh.

Kjo po ndikon tek audienca që po i duan dhe po i përkrahin shumë.

Edhe per festat e fundvitit ata sollen disa kenge te bukura.

E prej tyre qe po pelqehet edhe ajo kushtuar vjehrrave.

Temat sociale qe ata prekin ne kenget e tyre s’kane si te mos pelqehen./Kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit