Web Analytics
BallinaSHOWBIZRita ekspozon belin e hollë, kështu nuk e keni parë asnjëherë

Rita ekspozon belin e hollë, kështu nuk e keni parë asnjëherë

Rita Ora ka treguar edhe një herë trupin e saj teksa ka pasur të veshur xhinse të shkurt lart ku ka treguar tatuazhin e saj në ije, si dhe pantallona të tillë në disa foto që ka postuar në Instagram

Ajo është e njohur për stilin e saj të jashtëzakonshëm.

Rita Ora është dukur sensacionale teksa ka postuar disa foto në Instagram gjatë ditës së hënë.

Krijuesja e hitit “Poison” (31) ka shfaqur edhe njëherë belin e saj të hollë, duke treguar që është në formë dhe se ditë më shumë e presin gjatë vjeshtës.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit