Web Analytics
BallinaSHOWBIZRita Haziri e marton vëllaun, këndon bashkë me partnerin në dasmë

Rita Haziri e marton vëllaun, këndon bashkë me partnerin në dasmë

Bashkë me Fidanin, Rita ka ‘martuar’ dhjetëra çifte këtë vit.

Çifti i njohur ishin tejet të kërkuar dhe të besuar nga familje shqiptare në ditët e tyre të veçanta.

Por, dasmën më unike, Rita e pati pasi sezoni mund të themi që u përmbyll.

Këto ditë, është martuar vëllai i këngëtares së njohur, Endi.

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit