8.7 C
Kosovo
E enjte, Dhjetor 12, 2019
Ballina Rita i shkruan një koment të çuditshëm Bebe Rexhës

Rita i shkruan një koment të çuditshëm Bebe Rexhës

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha, së bashkur me Duan, Ritën dhe Ava Max janë duke korrur suksese anë e mbanë botës, shkruan InfoKosova.

Bebe Rexha është edhe mjaft aktive në rrjetin social Instagram, pasi që ndjekësit i përcjellin çdo aktivitet që ajo bën në rrjetet sociale.

Ditën e djeshme Bebe Rexha publikoi një fotografi shumë provokative ku u paraqit vetëm në bikini.

Ajo që bie në sy është komenti i Rita Orës që i ka drejtuar këngëtares.

“Tekstshkruesja ime seksi, je shumë e bukur dhe po bëhesh edhe më joshëse me kalimin e viteve dhe talenti yt flet vet. Vazhdo kështu.” ka shkruar Rita Ora.

Kujtojmë që kishte fjalë se ato nuk kishin ndonjë relacion të mirë mes tyre, por që duket se këto kanë qenë vetëm thashetheme. / InfoKosova /

608,886FansLike
29,781FollowersFollow
1,052FollowersFollow

TË FUNDIT

web
analytics