Rita nuk mund t’i gjejë rrobat e plazhit, del të rrezitet në oborr në të brendshme

Rita Ora ka postuar disa fotografi ku paraqitet duke shkëlqyer.

Rita Ora po shijon ditët e nxehta në Angli, duke marrë rreze të diellit në oborrin e saj.

E mesa duket Rita ka prituar të gjejë një palë rroba plazhi për t’u rrezitur dhe ajo vetëm ka hequr bluzën dhe në pantallona e në të brendshme është ulur në kopsht derisa dielli bie mbi të.

Rita me këtë rast ka bërë disa fotografi ndërsa në postimin që ka bërë shkruan:

“Nuk mund t’i gjej rrobat e plazhit e mia”.